פנסיון ביתי לכלבים עם חצר ענקית

ללא כלובים | לינה בתוך הבית

פנסיון ביתי לכלבים, ממוקם בישובי גדרות (בין יבנה לגדרה) בישוב פסטורלי ושקט קרוב לאיזור המרכז.
הבית שלנו מרווח וגדול, מותאם במיוחד לפנסיון ביתי, עם גישה לחצר ענקית ענקית וסגורה היטב מכל הכיוונים.
אנחנו (אני, שני רוזן, ובן זוגי ג׳ניה) מתגוררים יחד עם הכלבים, משחקים איתם, ישנים איתם, אוכלים איתם ומארחים אותם בביתנו עם המון כרבולים ואהבה.

פנסיון פאפיז
פנסיון ביתי לכלבים

פנסיון פאפיז הוא פנסיון ביתי לכלבים ללא כלובים וללא הפרדה (אלא במקרים נקודתיים בשעת הצורך). הכלבים חופשיים ומשוחררים יחד רוב שעות היום. יש לנו בית פרטי עם חצר ענקית, מגודרת היטב. רוב היום הדלת פתוחה ויש להם גישה חופשית לבית ולחצר. בלילה כולם ישנים איתנו בתוך הבית.

הכלבים חיים קרוב אלינו ומקבלים הרבה חום ואהבה. לאחר ההסתגלות הראשונית למקום, שיכולה להיות מלחיצה לכלבים מסוימים, הם מוצאים את המקום שלהם ומרגישים בבית. הם פורקים הרבה אנרגיה ובדרך כלל חוזרים הביתה עייפים, מלוכלכים ומאושרים.

 

מה חשוב לך לדעת?

כמה כלבים אתם מקבלים?

אנחנו מקבלים עד 10 כלבים. בתקופת החורף זה בדרך כלל לא מגיע לזה, בתקופות עמוסות זה גם יכול לעבור את זה. הפנסיון יכול להתאים גם לכלבים שאוהבים כלבים וגם לכלבים שאדישים אליהם או מעדיפים חברה אנושית. הפנסיון לא מתאים לכלבים שלא מסתדרים טוב עם כלבים אחרים.

מה קורה במידה והכלב נפצע?

על כל פציעה אני קודם כל מדווחת לכם ואז לוקחת לטיפול על פי ההוראות שלכם או על פי שיקול דעתי אם אתם לא זמינים. כל הוצאות וטרינר יחולו עליכם אלא אם כן אני מחליטה לקחת על עצמי את התשלום. 

האם את מעדכנת ושולחת תמונות?

כן, אני משתדלת לשלוח כל יום יומיים עדכון ותמונה עדכנית של הכלב. אפשר גם תמיד לבקש ואני אשלח כשאני אתפנה.

איך אתם דואגים שכולם יסתדרו?

אנחנו מקבלים רק כלבים שמסתדרים עם כלבים אחרים. עם זאת, לא תמיד יש כימיה בין כלבים והם יכולים להמנע אחד מהשני. אנחנו מאפשרים לכלבים לתקשר ביניהם ומפרידים במידת הצורך. ריבים מתרחשים, לרוב זה לא מסתיים בפציעה וגם אם כן, הפציעה תהיה מינורית ותדרוש טיפול מינימלי.

האם צריך לעשות פגישת הכרות?

ברוב המקרים אני לא דורשת להגיע לפגישת היכרות לפני השהות. הסיבה היא שהכלב שלכם לא יהיה אותו דבר פה אתכם ולאחר שתלכו ולכן פגישת ההיכרות לא באמת נותנת לי את המידע שאני צריכה על הכלב. עם זאת, אם אתם רוצים להגיע עם הכלב לראות את המקום, אתם מוזמנים בתיאום מראש.

האם אתם מקבלים כלבים בכל הגדלים?

כן, אנחנו מקבלים גם קטנים וגם גדולים. מה שחשוב זה שהם יסתדרו עם כלבים אחרים.

איך מאכילים את כל הכלבים

הכלבים מקבלים 2 ארוחות ביום, בוקר וערב. כלבים שצריכים לאכול בנפרד מופרדים בחדרים בשעת האוכל – רכושנים, רגישים, אוכלים מזון טבעי, גרגרנים או צריכים את הזמן שלהם. יתר הכלבים אוכלים יחד בהשגחה. בסיום הארוחה כל הקערות נאספות והכלבים משוחררים.

האם יש אפשרות להפרדה?

יש לנו חדר עם גישה לחצר פרטית קטנה ויש את האפשרות לקבל כלב בהפרדה מוחלטת מהכלבים האחרים. לא כל כלב ישמח להיות במצב הזה ולכן נצטרך לעשות בדיקה של יומיים לפני השהות.

האם יש איתם מישהו 24 שעות ביממה?

לא. רוב הזמן יש מישהו בבית אבל אנחנו יכולים גם לצאת מדי פעם. בדרך כלל הם לא ישארו לבד ליותר מ5 שעות אבל בדרך כלל גם אם אנחנו יוצאים זה לזמן קצר. בזמן הזה הם כולם נמצאים בתוך הבית. בלילה אנחנו תמיד ישנים בבית.

האם מוציאים את הכלבים לטיולים?

אנחנו לא מוציאים את הכלבים לטיולים. הם עושים צרכים בחצר ופורקים אנרגיה בחצר. הכלבים לא יוצאים מהשטח הבטוח שלנו. החצר גדולה מאוד והטיולים לא חסרים להם לתקופת השהות הקצרה.

מה צריך להביא איתם?

צריך להביא איתם אוכל שמספיק לתקופה וקערה לאוכל. לגבי מיטה וצעצועים, יש לנו פה את הדברים שלנו. אפשר להביא להם מיטה או שמיכה או מה שתרצו רק חשוב לקחת בחשבון שלכל הכלבים תהיה גישה לחפצים האלה והם לא תמיד יחזרו באותו מצב שהגיעו.

כמה זמן מראש צריך לשריין מקום?

בתקופת החורף לרוב יש מקום ואין צורך למהר לשריין. בתקופת החגים והקיץ החל מאפריל ועד נובמבר, כדאי לשריין מקום בהקדם. 

תמונות וחוויות

לבירורים נוספים ושריון מקום צרו איתי קשר בוואטסאפ

קצת עליי

היי אני שני רוזן, מאמנת כלבים הומנית מאז 2011 ומאז אני חיה ונושמת כלבים. 

השקפת העולם שלי היא שהכלבים שלנו הגיעו אלינו על מנת לחיות איתנו בצורה נעימה והרמונית ומגיע להם שיראו אותם ויתנו מענה לצרכים שלהם. לכן אני נמנעת מלשלב בעבודה שלי כל סוג של איום, הפחדה או ענישה פיזית. לפעמים זה דורש מאיתנו לעשות תיאום ציפיות מחודש מולם ולהבין שהכלב שלנו הוא עולם ומלואו ולא תמיד מתאים לתמונה המושלמת שיש לנו בראש. עדיין מגיע להם לקבל את כל הכבוד, ההבנה וההכלה שאנחנו יכולים לתת להם ועדיין למצוא דרכים נעימות ללמד אותם איך להשתלב בעולם שלנו.

את הפנסיון הראשון שלי פתחתי ב2012, עשיתי הפוגה קצרה של שנתיים במהלך הקורונה ובאוגוסט האחרון (2022) חזרתי לעשות פנסיון במקום המושלם ביותר יחד עם בן זוגי. אני מזמינה אתכם לבוא לראות את המקום, להרגיש את האנרגיה ולפגוש אותנו.