מועדון הגורים

תכנית ליווי גורים מקיפה לאימון, חינוך והבנת הגור - אונליין

צרכים בבית? נשיכות כואבות? עצירות בטיולים? הצקות? נביחות וגניבת מזון בכל הזדמנות?
אם הגור שלכם עונה לפחות על 2 הגדרות כאלו
אז מזל טוב! יש לכם גור תקין

אז מה עושים עם זה?

לגדל גור זה מאתגר ומורכב גם אם עושים הכל נכון!
הגור מתבגר מהר ומה שאנחנו משאירים איתו מהשנה הראשונה יקבע לא מעט מהאופי שלו.

אני מזמינה אתכם להצטרף אליי ל-3 חודשים במסגרת תומכת עם תכנית מקיפה, מאמנת מקצועית ומנוסה וקבוצה של אנשים שעוברים בדיוק את אותם הדברים.

מה בתכנית?

שילוב של הדרכות שבועיות בשידור חי וליווי שוטף בקבוצת פייסבוק סגורה למשתתפי המועדון.

נבלה יחד 3 חודשים בהם אני אעזור לכם להתמודד עם הבעיות שאתם חווים, לאמן את הגור שלכם, ללמוד להבין אותו ולגדל אותו בצורה מיטיבה כך שיגדל להיות כלב בוגר ונפלא, בדיוק כמו שחלמתם כשהבאתם אותו.

חטיפי אילוף

קצת עליי

היי, אני שני רוזן ואני מאמנת כלבים כבר כמעט עשור (עשור? אמאלה!).

לאחר 7 שנים של ניהול פנסיון ביתי ואירוח של מאות גורים על הספה שלי, אני מכירה את היצור הזה כמו את כף ידי. את השגעונות שלהם, את הקשיים, את ההתמודדויות ואת הפתרונות הסודיים.
יש לי המון ידע לתת ואני רוצה לעזור לכם לגדל את הגור שלכם בצורה הכי טובה שאפשר.

על הגישה שלי

במהלך השנים למדתי וחקרתי מגוון של גישות וטכניקות עבודה וכיום אני עובדת באופן בלעדי בגישה הומנית ללא איום והפחדה.
הגורים שלנו יכולים ללמוד הכל בצורה נעימה גם בלי שנכעס ונעניש.
יש בעולם המודרני שלנו חלופות רבות לעונשים שבסופו של דבר מייצרות תוצאה טובה יותר!

איך עובדת תכנית הליווי?

תכנית אונליין בזמן אמת

אפשר להצטרף מכל מקום בארץ ובעולם, בנוחות הספה שלכם, אפילו בפיג'מה. כל השיעורים מועברים בשידור חי ומוקלטים לצפייה בזמנכם החופשי. השיעורים מועברים בזום ובפייסבוק.

שיעורי זום

שיעור שבועי באורך כשעה וחצי עם שאלות מכם. חלק מהשיעורים יהיו עיוניים ויועברו בלייב בקבוצה וחלק יהיו מעשיים ויועברו בזום. זה הזמן שלכם להתייעץ ולהיעזר בי.

קבוצת פייסבוק למועדון

מועדון הגורים שלנו! בין המפגשים תוכלו להתייעץ איתי בקבוצה, לקבל אינפוטים מהחברים האחרים, להעלות תרגילי בית ולקבל ממני פידבק. הקבוצה תהיה הבית של המועדון ואני אהיה זמינה שם לעזרה.

למי זה מתאים?

גור נושך

מערך המפגשים

  • השיעורים יתקיימו בימי רביעי בשעה 19:00-20:30 החל מה17 לפברואר

על מה עוד נלמד?

מה עוד תקבלו?

כמה זה עולה?

720 ש"ח

גור בולדוג צרפתי
עד 4 תשלומים באשראי ללא ריבית (בתשלום באשראי בלבד)
ניתן לשלם גם דרך ביט\פייבוקס\העברה

לא מתאים? החזר מלא עד השיעור השלישי!

אוקיי אני רוצה!

הידד! איזה כיף יהיה 🙂

מתלבטים? יש שאלות? רוצים לשלם באפליקציה? סתם להגיד שלום?

אפשר סיכום קצר?

גור חדש בבית

עוד קצת עליי

היי! אני שני רוזן ואני מאמנת כלבים כבר כמעט עשור. אני עובדת בגישה הומנית (חיובית) מה שאומר שאני עובדת עם הכלב בצורה נעימה ולא כוחנית מתוך התחשבות בצרכים ובקושי שלו. עד לפני הקורונה ניהלתי פנסיון ביתי במשך 7 שנים וחוויתי המון סוגים של כלבים ממש בתוך הבית שלי (כן, הם גם ישנו איתי במיטה). מהפנסיון רכשתי ידע שלא הייתי יכולה לקבל בשום מקום אחר. כשחיים עם כלבים מתחלפים בבית, לפעמים גם 10 ויותר, זה בלתי נמנע ללמוד את השפה, התרבות והמנהגים שלהם לעומק. 

את דרכי בעולם הכלבנות התחלתי בבית הספר של הלוחש לכלבים אבנר רז ז״ל שם למדתי אילוף מסורתי משולב ענישה ותיקונים. אהבתי מאוד לעבוד עם הכלבים, אבל משהו במאבק הכוחות התמידי מולם שמייצרת הגישה המסורתית לא הרגיש לי נכון והמשכתי את לימודי במרקר טריינינג – האקדמיה להתנהגות הכלב, שם התמחתי בתאוריות למידה ובעקרונות האילוף ההומני ומצאתי את מקומי. בהמשך הדרך גם הצטרפתי לסגל המרצים ועזרתי להכשיר את מאמני העתיד.

במהלך השנים המשכתי ללמוד ולהעשיר את ארגז הכלים שלי בקורסים וסמינרים בארץ ובעולם והתמחתי, בין היתר, בפתרון בעיות התנהגות מורכבות, חרדות ותוקפנות, ניתוב יצרים דרך משחק וכיו״ב.

היום אני בעיקר מתמקדת ביצירת קורסים, פעילויות והרצאות לבעלי כלבים על מנת להנגיש עד כמה שאני יכולה את הידע שצברתי ורכשתי עם השנים, ידע שהולך הרבה מעבר לעולם הכלבים ומגיע אלינו. כלבים הם המראה הכי טובה שלנו ואם נאפשר להם, הם יהיו המורים הטובים ביותר שנוכל לבקש.

שאלות ותשובות

> מה היתרון של תכנית הליווי על פני תהליך פרטני עם מאמן?

לכל תהליך יש יתרונות וחסרונות אל מול תהליכים אחרים. יש מצבים שיתאים יותר תהליך פרטני ויש מצבים שתכנית ליווי דווקא תהיה יעילה יותר. בחינוך גורים רוב האנשים מתמודדים בדיוק עם אותם בעיות ולכן יש יתרון למרחב קבוצתי על פני אחד על אחד עם מאמן. כמו כן בתכנית הליווי נלמדים תכנים שהם הרבה מעבר למה שמאמנים מעבירים באילופים הפרטניים – תכני העשרה על המיינד של הגור, דברים שמשנים את התפיסה שלנו ונותנים לנו כלים מהותיים להבנה והתמודדות עם הגור. 

כשיש קבוצה לא צריך להסס אם להעלות שאלה או בעיה ואפשר לקבל גם תגובות מקצועיות ממני וגם תגובות של אנשים שנמצאים ממש עכשיו בנעליים שלכם. במקרים בהם יש בעיות חריגות הדורשות שיקום, או רצון בעבודה מאוד נקודתית – יתכן שעדיף לבחור בתהליך פרטני. 

עוד יתרון חשוב הוא המחיר. תהליך פרטני שלי שמיועד לחינוך גורים מורכב מ6 מפגשים בעלות של 1600 ש"ח. מה שמקבלים בתכנית הליווי הוא עולם ומלואו, הרבה יותר ממה שאני יכולה להעביר ב6 שעות פרטניות ובמחיר הרבה יותר נמוך. 

> מה אני עושה עד שמתחילים??

ברור לי שהגור שלכם כבר מאתגר אתכם ולכן מרגע ההרשמה כבר תוכלו להצטרף לקבוצת הפייסבוק, להכיר את הגורים האחרים ולהתייעץ איתי.

> מה אם אני מפספסת שיעור?

כל השיעורים בקורס מוקלטים וזמינים לכם לצפייה בזמנכם החופשי

> מה אם נרשמתי ואני מתחרט?

עד תחילת השיעור השלישי במועדון ניתן יהיה לבטל את ההשתתפות ולקבל החזר מלא.
עד תחילת השיעור החמישי ניתן יהיה לבטל את ההשתתפות ולקבל החזר חלקי (50%)
לאחר תחילת השיעור החמישי לא תהיה אפשרות לקבל החזר

>  אם יש לי שאלות בין המפגשים, האם יש עם מי להתייעץ?

בוודאי! בדיוק בשביל זה יש את קבוצת הפייסבוק של המועדון. אני אהיה זמינה שם במהלך השבוע לעזור ולייעץ ותמיד תוכלו להתייעץ עם חברי המועדון האחרים ולקבל רעיונות והשראה להתנהלות עם הגור. קבוצת הפייסבוק היא סגורה ופרטית וכל מטרתה היא ללוות אתכם בגידול הגור שלכם. אני אהיה זמינה בקבוצת המועדון במהלך כל תקופת הליווי ולאחר מכן הקבוצה תוכל להשאר פתוחה בשבילכם. המשך ייעוצים לאחר סיום התקופה אשמח לעשות בקבוצה הכללית "מדברים כלבית".

> האם יהיה ניתן להתייעץ איתך באופן פרטני?

יהיה ניתן להתייעץ איתי באופן פרטני בוואטסאפ רק במקרים שלא תרגישו נח לשתף בקבוצה. אני תמיד אעדיף לתת מענה שיועיל לכולם מאשר מענה בפרטי. אם אחשוב שאתם צריכים ייעוץ מעבר למה שאוכל לתת בהתכתבות, תהיה אפשרות לקבוע פגישת זום\פגישה פרונטלית בעלות מוזלת. השאיפה שלי היא שהתכנית תספק לכם את כל הצרכים ולכן לא אציע פגישה בלי סיבה קונקרטית. במקרים מסוימים אפנה אתכם לאנשי מקצוע אחרים שיוכלו לעזור.

אוקיי אני רוצה!

הידד! איזה כיף יהיה 🙂

מתלבטים? יש שאלות? רוצים לשלם באפליקציה? סתם להגיד שלום?