כי גורים רק פעם אחת

הרצאה אונליין לבעלי גורים

השנה הראשונה לחייו של הגור היא המשפיעה ביותר על אופי הכלב. זוהי תקופה שלא חוזרת על עצמה, מן חלון הזדמנויות שבו יש לנו את ההשפעה המקסימלית על הלמידה של הגור שלנו. 

האם נדע איך לנצל את ההזדמנות הזו שקיבלנו?

ההרצאה מועברת בשידור חי ומוקלטת לצפייה בזמנכם הפנוי

על מה נדבר בהרצאה?

נשכנות גורים

לגדל גור זה מאתגר גם כשעושים הכל נכון.

בהרצאה תקבלו הבנה עמוקה לגביי דרך החשיבה של הגור שלכם וההתפתחות המנטלית שלו לאורך השנה הדרמטית הזו. תקבלו כלים מעשיים להתמודדות עם בעיות שאתם חווים כרגע כמו צרכים ונשכנות. תלמדו איך להסביר לגור מה מותר ומה אסור מבלי לכעוס  או לאיים עליו. והכי חשוב, תבינו איך להפוך להיות הדמויות בחייו של הגור שהכי הכי כיף להקשיב להם. 

השנה הזו, זו ההזדמנות שלנו לבנות לגור שלנו תשתית של בטחון והקשבה, הזמן בו הוא רוכש את ההרגלים הראשונים שלו, לומד את המיומנויות הראשונות שלו, מפתח רגש כלפיי העולם שסביבו. זה הזמן שלנו להשקיע כמה שאנחנו יכולים בהבנה של הגור ובלמידה שלו כדי שנוכל לקצור את הפירות בבגרותו. 

איך, מתי, כמה ולמה?

כמה זה עולה ואיך ניתן לשלם?

עלות ההרצאה 29 ש"ח
עלות ההקלטה בלבד 20 ש"ח 

ניתן לשלם באשראי (מאובטח), העברה בנקאית או דרך אחת מאפליקציות התשלום – ביט, פפר או פייבוקס

מתי?

ביום שני בתאריך ה1 לפברואר בשעה 19:00 בסלון הבית שלכם. 

אורך ההרצאה כ90 דקות + זמן לשאלות

איך זה עובד?

מיד לאחר התשלום תקבלו למייל קישור לכיתת זום.
לאחר שידור ההרצאה תשלח אליכם ההקלטה אותה גם תוכלו להוריד למחשב ולצפות בזמנים הפנוי

למה? כי גורים רק פעם אחת!

לרכישת ההקלטה ב20 ש"ח

כ90 דקות הרצאה + 20 דקות לשאלות שעלו

לרכישת ההקלטה

כרגע אין תאריכים להרצאות הבאות אך ניתן לרכוש את ההקלטה ולצפות בזמנכם החופשי
20
  • כ90 דקות הרצאה
  • כ20 דקות שאלות מהקהל
  • ההרצה נשארת זמינה ללא הגבלת זמן

על המרצה

היי! אני שני רוזן ואני מאמנת כלבים כבר כמעט עשור. אני עובדת בגישה הומנית (חיובית) מה שאומר שאני עובדת עם הכלב בצורה נעימה ולא כוחנית מתוך התחשבות בצרכים ובקושי שלו. עד לפני הקורונה ניהלתי פנסיון ביתי במשך 7 שנים וחוויתי המון סוגים של כלבים ממש בתוך הבית שלי (כן, הם גם ישנו איתי במיטה). מהפנסיון רכשתי ידע שלא הייתי יכולה לקבל בשום מקום אחר. כשחיים עם כלבים מתחלפים בבית, לפעמים גם 10 ויותר, זה בלתי נמנע ללמוד את השפה, התרבות והמנהגים שלהם לעומק. 

היום אני בעיקר מתמקדת ביצירת קורסים, פעילויות והרצאות לבעלי כלבים על מנת להנגיש עד כמה שאני יכולה את הידע שצברתי ורכשתי עם השנים, ידע שהולך הרבה מעבר לעולם הכלבים ומגיע אלינו. כלבים הם המראה הכי טובה שלנו ואם נאפשר להם, הם יהיו המורים הטובים ביותר שנוכל לבקש.