מסע אל הראש הכלבי

קורס דיגיטלי לבעלי כלבים

המסע במבצע לפסח 50% הנחה!

99 ש״ח במקום 199!

זה פתאום להסתכל על הכלב שלך ולהבין בדיוק מה עובר עליו

כמה פעמים יצא לך להסתכל על הכלב שלך ולתהות מה הוא חושב? איך הוא חושב? מה הוא רוצה? מה הוא צריך?

״מסע אל תוך המח הכלבי״ הוא קורס העשרה לבעלי כלבים

בקורס נצלול לעולמם המרתק של הכלבים ונבין את הפסיכולוגיה הכלבית לעומק. החל מתפיסת המציאות של הכלב, השפעת ארועים מהעבר על האופי, איך החושים עובדים ואיך הם מסגלים דפוסים והרגלים. נלמד איך כלבים חושבים, איך הם תופסים את העולם ומה ההבדלים ונקודות הדמיון בינינו לבינם. כל זה ועוד הרבה בקורס מלא בתוכן כלבלבי סוחף.

בסוף הקורס תהיה לך ראייה שונה על הכלב שלך. דברים שמעולם לא חשבת עליהם פתאום יהיו ברורים והקשר שלכם ישתנה ללא מאמץ.

הקורס מיועד לבעלי כלבים שרוצים להעשיר את הידע שלהם ולהבין טוב יותר איך כלבים חושבים, מרגישים, לומדים ולמה הם מקשיבים (או לא מקשיבים) לנו.

הכלב נתקע בטיולים

מה מחכה לי בקורס?

תפיסת המציאות של הכלב

בפרק זה נבין איך הכלב שלנו חווה את המציאות סביבו. נגלה איך עובד הזכרון של הכלב, איך הוא תופס זמנים, איך הוא לומד את הסביבה שלו ומסתגל אליה ונבדיל בין דרך החשיבה האנושי לכלבי ונבין גם את עצמינו קצת יותר טוב.

חושים, תקופות חיים וגישות אילוף

בפרק זה נעסוק בהשפעת הפנים והחוץ על הדרך שבה הכלב תופס את החיים. איך מידע מהעולם עובר דרך החושים אל תוך מוחו של הכלב. החושים של הכלב פועלים אחרת משלנו וכשנבין איך החושים של הכלב עובדים, נוכל לשים את עצמינו בכפות שלו. בפרק זה נלמד גם על השפעת גיל הכלב על ההתנהגות ונציץ אל תוך גישות האילוף השונות וההבדלים ביניהם.

איך גור נולד?

תקופת הגורות היא החשובה והמעצבת ביותר את האופי של הכלב הבוגר שלנו. בפרק זה נצא למסע בראש הגורי ונסין את התקופות הקריטיות בהתפתחות המנטלית. נלמד לעומק על ההשפעה של החוויה הגורית על הכלב הבוגר ונבין איך מתפתחים (ואיך שוברים ומשנים) דפוסי התנהגות והרגלים.

6 שעות לימוד

46 מיני סרטונים

גישה חופשית להקלטות

הצצה לשיעור מתוך הקורס - הצרכים של הכלב

איך זה עובד?

מיד לאחר התשלום ישלח אליכם מייל עם פרטי גישה לקורס.
מאותו רגע התכנים פתוחים בפניכם לזמן בלתי מוגבל. ניתן לפתוח את הקורס מ4 מכשירים שונים. הצפייה בקצב האישי שלכם. בינג' או מרתון 🙂

תוכן הקורס

הקורס מורכב מסדרת הרצאות שהועברו בלייב דרך הזום, ומלווה במצגות וסרטונים.
ההקלטות מחולקות ל64 סרטונים קצרים ומרתקים. הסרטונים נמצאים אונליין אליהם תקבלו גישה עם שם משתמש וסיסמא.

כמה זה עולה ואיך ניתן לשלם?

עלות הקורס 199 ש"ח בלבד!

ניתן לשלם באשראי (מאובטח), העברה בנקאית או דרך אחת מאפליקציות התשלום – ביט, פפר או פייבוקס

99 ש״ח בלבד עד ה31 במרץ!!

מבצע לפסח

מיד לאחר התשלום תקבלו מייל עם פרטי גישה לקורס, כל התכנים יהיו פתוחים בפניכם באופן מיידי

מבצע לפסח!

מיד לאחר התשלום תקבלו מייל עם פרטי גישה לקורס, כל התכנים יהיו פתוחים בפניכם באופן מיידי
99
  • גישה מיידית להקלטות
  • לצפייה בזמנך הפנוי
  • ללא מגבלת זמן

לתשלום בביט, פפר או פייבוקס שלחו שם מלא וכתובת מייל לוואסטאפ

גם שאלות זה בסדר 🙂

מי אני?

היי, אני שני רוזן ואני מאמנת כלבים כמעט עשור, ניהלתי פנסיון ביתי במשך 7 שנים ואני מעבירה קורסים וסדנאות לבעלי כלבים, מבוגרים וילדים.

את דרכי בעולם הכלבנות התחלתי בבית הספר של הלוחש לכלבים אבנר רז ז״ל שם למדתי אילוף מסורתי. זמן קצת לאחר מכן נרשמתי ללימודים לאימון בגישה הומנית בבית הספר למרקר טריינינג ומאז מאמנת רק בצורה נעימה ומכבדת. 

במהלך השנים המשכתי ללמוד ולהעשיר את ארגז הכלים שלי בקורסים וסמינרים בארץ ובעולם והתמחתי, בין היתר, בפתרון בעיות התנהגות מורכבות, חרדות ותוקפנות, טיפול בבעיות דרך העשרה מנטלית וכיו״ב.

לצד כל זאת, העבודה היומיומית שלי בטיפול בכלבי הפנסיון חידדה את כל מה שלמדתי בתאוריה וגרמה להרבה אסימונים ליפול.למדתי להתבונן ולקלוט ניואנסים קטנים ועדינים בהתנהגות הכלבית. תארו לעצמכם כמה אפשר ללמוד כשאתם מוקפים כל היום בקבוצות משתנות של כלבים שמתנהגים, מתקשרים, משחקים ורבים לידכם!  הצפייה הבלתי פוסקת הזו בכלבי הפנסיון, איפשרה לי הכרות מעמיקה עם המון סוגים שונים של כלבים.

מה אומרים בוגרי הקורס?

"תמיד רציתי ללמוד לעומק את נושא ההתנהגות הכלבית ושפת הגוף שלהם. בפועל רכשתי כלים להבין את הכלב שלי, לגרום לו להבין אותי טוב יותר, ועל הדרך גם גיליתי תובנות על עצמי ועל החיים בכלל. התכנים היו מרתקים ורובם העיפו לי את המוח לכיוונים מפתיעים וכיפיים. כל שיעור אתגר לי מחדש את החשיבה והתפיסה"
גולן בליומנקרנץ
31, תל אביב
"קורס מדהים וסופר חשוב! תורם המון להבנה של הכלבים שחיים איתנו ולי אישית חידד וחידש הרבה דברים. סופר ממליצה לכל אחד שיש לו כלב לעבור את הקורס!"
הילה מסארנו
19, חולון
"קורס שעוזר לנו בעלי הכלבים (או סתם חובבי כלבים) להבין למה כלבים מתנהגים כפי שהם מתנהגים, מה הם בעצם מבינים בעולם הזה ואיך, מה המקור לכך - החל מפיזיולוגיה / ביולוגיה ועד פסיכולוגיה, ובסופו של דבר גורם לנו לתקשר יותר טוב עם הכלב, להבין אותו, לגרום לו להבין אותנו, ובשורה התחתונה - לגרום לנו ולו להיות מאושרים יותר אחד מהשני"
אפרת שניר
32, יבנה
"למדתי בקורס המון! הקורס מאוד חידש לי! אני מרגישה שלמדתי לראות כלבים כפי שהם, להיות הורה (סבתא) טובה יותר ושאני יכולה לעזור לה ללמוד את העולם המוזר של בני האדם, שלא טבעי לכלבים, ולספק לה יציבות נפשית ושמחה, ולבנות איתה תקשורת אמינה ובטוחה. למדתי המון גם על עצמי, בזכות הקורס עברתי להתבונן במציאות הכלבית בצורה צלולה יותר. לא מה ששמעתי והמצאתי על כלבים כדי שיהיה לי נוח, אלא מציאות אמיתית, של צ׳לסי. למרות שאני חשה תסכול מכך שאני עדין לא תמיד מבינה מה עובר עליה, התקרבתי אליה יותר, ולעצמי בזכות השיח בקורס ובקבוצה. כל השיח בקבוצת הפייסבוק נפלא לי."
אלה ישראלי
58, רמת השרון
"בשבילי הקורס פשוט פתח צוהר למיינד של הכלבות שלי. ממש כמו במטריקס, פתאום את מבינה משהו שהיית עיוורת לגביו לחלוטין. לא חיפשתי טריקים או אילוף למרות שאלו חלקים שאני בהחלט מרוצה שקיימים. הקורס מעשיר בצורה בלתי רגילה ויותר מזה, מאפשר שינוי מיידי של ההתנהלות עם הכלבים. ממש באותו רגע! כבר אחרי השיעור הראשון הסתכלתי עליהן בטיולים אחרת. התקשורת איתן ממש הפכה שוטפת וברורה יותר וההתנהלות כולה רגועה יותר. תקשורת טובה היא הבסיס לכל בעיני ולהגיע לכזו תקשורת עם הגמדות אהובות ליבי זה פשוט שיחוק של החיים מבחינתי. תודה תודה תודה על ההזדמנות לקחת חלק בקורס המדהים הזה. חיבוקים"
ענבל נחשוני
38, תל אביב
"קורס מרתק שמעביר בצורה יסודית, תיאורטית ומעשית את נקודת המבט הכלבית על עולמנו, ומאפשר לנו לראות את הכלב באמת. מבחינתי זה קורס חובה לבעלי כלבים! וכמטפלת בתחום, אעיד שהקורס מתאים גם לאנשי מקצוע בעלי ידע ונסיון מוקדם. הוא מעניין ודינמי, מרענן ומעשיר ונותן כלים למי שמדבר כלבית שוטפת אבל מתקשה לפעמים לתרגם אותה לשפתנו ולהתנסח בבהירות מול הבעלים :)"
מורן סיצ'אקס
36, פרדס חנה

מבצע לפסח!

מיד לאחר התשלום תקבלו מייל עם פרטי גישה לקורס, כל התכנים יהיו פתוחים בפניכם באופן מיידי

מבצע לפסח!

מיד לאחר התשלום תקבלו מייל עם פרטי גישה לקורס, כל התכנים יהיו פתוחים בפניכם באופן מיידי
99
  • גישה מיידית להקלטות
  • לצפייה בזמנך הפנוי
  • ללא מגבלת זמן

לתשלום בביט, פפר או פייבוקס שלחו שם מלא וכתובת מייל לוואסטאפ

גם שאלות זה בסדר 🙂