״מה הכלב מכשכש?״

סדנת אונליין - ללמוד לעומק את השפה הכלבית ולהבין בכל רגע מה הכלב אומר, רוצה וצריך מכם. ולא רק הכלב שלכם! כל כלב שתראו בדרככם.

מכיר את זה ש...

השפה הכלבית היא עשירה וברורה מאוד כשלומדים אותה לעומק. כמו כל השפות, צריך ללמוד אותה ואז לתרגל כל הזמן. כמו שריר שנבנה. כשלומדים את ״המילים והמשפטים״ עם הזמן כלבים נהיים יותר ויותר ברורים.

הסבר קצר על הסדנא

נגן וידאו

מה נלמד בסמינר?

  • סימני תקשורת ״המילים״ – סימני הרגעה, משחק, הרחקה ואיום.
  • איך לקרוא מכלול של שפת גוף ״המשפטים״
  • מה כלבים אומרים? מה המסרים שהשפה הכלבית מעבירה
  • ניתוח סיטואציות דרך סרטוני תקשורת מרתקים

אורך הסמינר – שעתיים

מיקום – איפה שנח לכם! הסדנא אונליין בזום.

מתי –  הסמינר כבר התרחש וניתן לרכוש את ההקלטה לצפייה מיידית

עלות –  120 ש״ח 

למי הסמינר מתאים? – לכל אוהב כלבים שמעוניין להבין מה כלבים אומרים

הקלטה? תשלח לנרשמים מיד לאחר ההרשמה

אוקיי אני רוצה!

מיד לאחר התשלום ישלח מייל עם כל הפרטים

מתלבטים? יש שאלות? מעדיפים לשלם באפליקציה?

קצת עליי

היי! אני שני רוזן ואני מאמנת כלבים כבר כמעט עשור. אני עובדת בגישה הומנית (חיובית) מה שאומר שאני עובדת עם הכלב בצורה נעימה ולא כוחנית מתוך התחשבות בצרכים ובקושי שלו. עד לפני הקורונה ניהלתי פנסיון ביתי במשך 7 שנים וחוויתי המון סוגים של כלבים ממש בתוך הבית שלי (כן, הם גם ישנו איתי במיטה). מהפנסיון רכשתי ידע שלא הייתי יכולה לקבל בשום מקום אחר. כשחיים עם כלבים מתחלפים בבית, לפעמים גם 10 ויותר, זה בלתי נמנע ללמוד את השפה, התרבות והמנהגים שלהם לעומק. 

את דרכי בעולם הכלבנות התחלתי בבית הספר של הלוחש לכלבים אבנר רז ז״ל שם למדתי אילוף מסורתי משולב ענישה ותיקונים. אהבתי מאוד לעבוד עם הכלבים, אבל משהו במאבק הכוחות התמידי מולם שמייצרת הגישה המסורתית לא הרגיש לי נכון והמשכתי את לימודי במרקר טריינינג – האקדמיה להתנהגות הכלב, שם התמחתי בתאוריות למידה ובעקרונות האילוף ההומני ומצאתי את מקומי. בהמשך הדרך גם הצטרפתי לסגל המרצים ועזרתי להכשיר את מאמני העתיד.

במהלך השנים המשכתי ללמוד ולהעשיר את ארגז הכלים שלי בקורסים וסמינרים בארץ ובעולם והתמחתי, בין היתר, בפתרון בעיות התנהגות מורכבות, חרדות ותוקפנות, ניתוב יצרים דרך משחק וכיו״ב.

היום אני בעיקר מתמקדת ביצירת קורסים, פעילויות והרצאות לבעלי כלבים על מנת להנגיש עד כמה שאני יכולה את הידע שצברתי ורכשתי עם השנים, ידע שהולך הרבה מעבר לעולם הכלבים ומגיע אלינו. כלבים הם המראה הכי טובה שלנו ואם נאפשר להם, הם יהיו המורים הטובים ביותר שנוכל לבקש.

אוקיי אני רוצה!

מיד לאחר התשלום ישלח מייל עם כל הפרטים

מתלבטים? יש שאלות? מעדיפים לשלם באפליקציה?

Cart
  • No products in the cart.