“מדברים כלבית”

בית ספר אונליין לבעלי כלבים

אם כבר לומדים אז ללמוד על הנושא החשוב ביותר – הכלב שלנו! דרך קורסים אונליין לבעלי כלבים, מוקלטים ואיכותיים תוכלו ללמוד להבין את הכלב שלכם טוב יותר, לדעת איך להתנהל איתו בצורה נכונה, ללמד אותו ולקבל ממנו משמעת, להבין את נקודות הדמיון והשוני בינינו ולעשות תהליך אמיתי של הקשרות לכלב מתוך הבנה, כבוד ואמון הדדי. 

עכשיו במחיר משתלם, הקורסים שלי ב150 שח בלבד!
התכנים נשארים שלכם ללא הגבלת זמן, לצפייה בזמנכם הפנוי.

מסע אל הראש הכלבי

  • קורס העשרה עיוני להבנת הכלב.
  • 46 סרטונים קצרים
  • 6 שעות של הרצאות מוקלטות
  • 199 שח בלבד 

קורס מרתק שיקח אותנו למסע מדהים אל תוך מוחו של הכלב שלנו דרכו נוכל הבין את תפיסת המציאות הייחודית שלו.

נלמד איך הכלב חווה את העולם סביבו, נדבר על תפיסת זמנים וזכרון, למידת סביבה, איך עובדים חושי הכלב, ההשפעה של תקופות חיים על התנהגות, השאיפות והצרכים של הכלב, חוויות מהגורות וגישות חינוך ואילוף. 

מעבר לזה, נבין את נקודות הדמיון והשוני הקיימים בינינו לבין הכלבים.

על מה נלמד?

תפיסת המציאות של הכלב

בפרק זה נבין איך הכלב שלנו חווה את המציאות סביבו. נגלה איך עובד הזכרון של הכלב, איך הוא תופס זמנים, איך הוא לומד את הסביבה שלו ומסתגל אליה ונבדיל בין דרך החשיבה האנושי לכלבי ונבין גם את עצמינו.

חושי הכלב, תקופות חיים ועוד

בפרק זה נבין איך מידע מהעולם עובר דרך החושים אל תוך מוחו של הכלב ונוכל לשים את עצמינו בכפות שלו. בפרק זה נלמד גם על השפעת גיל הכלב על ההתנהגות שלו ונציץ אל תוך גישות האילוף השונות וההבדלים ביניהם.

השפעת הגורות על הכלב הבוגר

 בפרק זה נצא למסע בראש הגורי ונבין את התקופות הקריטיות בהתפתחות הגור, נלמד לעומק על ההשפעה של החוויה הגורית על הכלב הבוגר ונבין איך מתפתחים (ואיך שוברים ומשנים) דפוסי התנהגות והרגלים.

מחיר הקורס -150 ש"ח בלבד

כשאילוף ומדע נפגשים​​

  • קורס עיוני ומעשי לאימון ואילוף עצמי של הכלב.
  •  64 סרטונים קצרים
  • 8 שעות של הרצאות מוקלטות
  • 199 שח בלבד 

אם תמיד חלמת לאמן את כלבך בעצמך, ללמד אותו משמעת או טריקים, זה הקורס בשבילך.

בסדרת הרצאות עיוניות ומעשיות, נלמד את המדע מאחורי הלמידה לעומק, ולאחר מכן נוריד את זה לקרקע עם טכניקות אימון שונות, עבודה נכונה עם הכלב ויצירת התנהגויות חזקות לאורך זמן.

בהבנה של תהליכי למידה מדעיים נוכל להבין לעומק גם את עצמינו, ילדינו וחיות מחמד אחרות שברשותינו.

על מה נלמד?

התניה קלאסית

נלמד לעומק על התניה פבלובית כמנגנון שמתקיים בכל רגע נתון. זהו מנגנון למידה בסיסי והוא קובע בין היתר מה הכלב שלנו אוהב וממה הוא חושש ובעזרתו נוכל לייצר גירויים מלאי משמעות עבור הכלב.

התניה אופרנטית

ההתניה האופרנטית אחראית על למידה של התנהגויות שונות (זה החלק של האילוף).  בפרק זה נלמד לעומק על חיזוק וענישה ונבין למה הכלב שלנו מתנהג כמו שהוא מתנהג ולמה הוא מקשיב לנו רק בחלק מהזמן. 

אימון הכלב בבית

החלק המעשי של הקורס יוריד לקרקע את נושא ההתניות ויכניס אותנו לשגרת אימון כיפית שאפשר להתמכר אליה.
בפרק זה נלמד טכניקות למידה שונות, דרכים ליצירת התנהגות, עבודה נכונה עם הכלב והבנה של אילוף.

מחיר הקורס - 150 ש"ח בלבד

למה לבחור כשאפשר גם וגם?

קורס "בינג' אל תוך המוח הכלבי" 2 הקורסים + פרק בונוס מיוחד
290 שח בלבד!

2 הקורסים יחד משלימים את התמונה שהיא המיינד של הכלב שלנו. אתם יכולים לעשות בינג’ מהיר על כולו ואתם יכולים לקחת את הזמן, הקורס יחכה לכם. 

כל סרטון יחשוף לכם עוד אספקט של הראש של הכלב שלכם, עוד אסימון שנופל ועוד הבנה שנקלטת. אתם תתחילו לראות את הכלב שלכם אחרת והוא פתאום יהיה ברור לכם יותר. ההתנהלות שלכם מולו תשתנה מעצמה, התשובות יגיעו אליכם מתוך הבנה והקשר שלכם יתחזק מאוד.

לבינג' המושלם!
ב-250 ש"ח בלבד

איך זה עובד?

מיד לאחר התשלום המאובטח, ישלח אליכם מייל פרטי גישה לקורס. עם לחיצה על הלינק אתם מיד תועברו לבית הספר הדיגיטלי שם כל התוכן של הקורס יהיה זמין לכם בצורה מסודרת. מצד ימין תמצאו את רשימת השיעורים המלאה ותתחילו לצפות.

צפייה מהנה!

קורסים אונליין לבעלי כלבים

מזמינה אתכם לצלול יחד איתי אל העולם הקסום הזה שהוא הכלב שלכם ולפגוש את עצמכם בדרך...

כלב מצויר