אילוף כלבים הומני לחיזוק הקשר ופתרון בעיות

הגישה ההומנית מאפשרת לנו להסתכל על הכלב שלנו כיצור חי עם רצונות וצרכים משלו וכך אנחנו לומדים לפתור בעיות מתוך הבנה עמוקה של הצרכים שלו והבנת שפת גוף של כלבים ושל הכלב שלנו במיוחד. 

הגישה ההומנית מאפשרת לנו להסתכל על הכלב שלנו כיצור חי עם רצונות וצרכים משלו
וכך אנחנו לומדים לפתור בעיות מתוך הבנה עמוקה של הצרכים שלו והבנת שפת גוף של כלבים
ושל הכלב שלנו במיוחד. 

אילוף כלבים הומני - איך אפשר לעזור?

אילוף לכלבים בגישה זו מעניקה לנו כלים להתמודדות עם הכלב שלנו ועוזרת לנו ליצור מערכת יחסים של אמון הדדי אמיתי לאורך זמן רב.
חשוב לבחור את סוג האילוף והייעוץ המתאים ביותר עבורכם וכלבכם שיועבר על ידי או על ידי איש מקצוע מומחה מהתחום. 

גור בולדוג צרפתי

חינוך גורים

הבאתם גור? התכוננו למסע מטלט ומרגש. זה הזמן להיות סבלניים, בסוף הם מתבגרים

גורים זה ברכה

התמודדויות נפוצות עם גורים - נשכנות, צרכים בבית, חוסר הקשבה, הרס רהיטים, פרצי אנרגיה, הצקות, ריבים עם הילדים ועוד ועוד. חשוב לציין שהכל טבעי ותקין אך עדיין חשוב להתנהל נכון בתקופה החשובה הזו.
פרטים על תהליכי גורים
ייעוץ בבחירת כלב

ייעוץ בבחירת כלב

לא כל כלב מתאים לכל משפחה, בחירת הכלב משמעותית לחייכם המשותפים

איך בוחרים

דברים חשובים לשקול - גודל הכלב, גיל הכלב, עם מי יצטרך להסתדר (ילדים, כלבים), איזור מגורים, מי מטפל בו, רמת אנרגיה כללית והעדפה אישית
פרטים על ייעוץ

בעיות התנהגות

כשיש חוסר התאמה בין צרכי הכלב לבין מהלך היום יום שלו, נוצרות בעיות התנהגות

נעבור את זה

בעיות התנהגות נפוצות - משיכות בטיולים, נביחות על אנשים\כלבים\רעשים, חרדות, אגרסיה, צרכים בבית, הרס רהיטים, חוסר הקשבה וקשיים כללים
תהליכים התנהגותיים
אילוף למשמעת וטריקים

משמעת וטריקים

לא מאמנים את הכלב בשביל שיהיה חייל, מאמנים אותו בשביל החיבור והכיף

ללמד בכיף

כל למידה היא נפלאה ומלמדת לכן נלמד מה שיהיה לנו כיף ויעיל. בין אם זה משמעת- שב, ארצה, הליכה לצד הרגל ואליי או אם זה טריקים פשוטים או מורכבים. אתם מקבלים את הכלים ובוחרים מה לעשות איתם
פרטים על אילוף פרטני

קורסים דיגיטליים

לא תמיד צריך להביא מאלפת הביתה, לפעמים רק צריך לרכוש קצת ידע

ידע זה כח

קורסי העשרה שונים ללמידה אישית בלי לצאת מהבית. תוכלו ללמוד את הכלב שלכם לעומק, להבין אותו יותר טוב ולהרגיש בשינוי קורה מעצמו. לקשר חזק המבוסס על הבנה וכבוד הדדי.
פרטים על הקורסים

סתם ייעוץ

לפעמים רק צריכים ייעוץ קצר או הכוונה ראשונית בשביל לעשות שינוי

אני רק שאלה

לא תמיד אנחנו חווים בעיות עם הכלב ועדיין יש לנו מלא שאלות. בדיוק בשביל זה אני פה! אפשר לעשות מפגש ייעוץ חד פעמי בביתכם או דרך הזום ותוכלו לשאול את כל השאלות שתרצו
מפגש ייעוץ חד פעמי

למה לבחור באילוף כלבים הומני?

 • אילוף כלבים הומני מוביל אותנו להרמוניה נעימה שלא מבוססת על “ראש בראש” אלא על רעיון שהכלב שלנו ואנחנו חולקים שותפות חיים והצרכים של כולנו חשובים.
 • אילוף כלבים הומני פשוט אומר שאנחנו לא נשתמש בכח כדרך חינוך. תמיד יש דרך אחרת!
 • בחירה באילוף כלבים הומני מהווה התחייבות בפני הכלב שלנו שאנחנו פה בשביל לעזור לו ושאנחנו נלמד אותו מה אנחנו מצפים ממנו בצורה נעימה וללא ניצול הכח שלנו כנגדו. 
 • אילוף כלבים הומני לא שונה בהרבה מהשיטות המודרניות לחינוך ילדים בגישה מקרבת. זה די מרתק.
 • אילוף כלבים הומני לא בהכרח מתאים לכל אדם (לכל כלב כן).
 

בסופו של דבר, קשר בין כלב לבעליו זה קשר די סטנדרטי בין מבוגר אחראי ליצור שאין לו אחריות על עצמו שתלוי בנו לחלוטין. אנחנו לפעמים עובדים מאוד קשה על לייצר קשר של מנהיגות או שליטה כדי שהכלב יבין מי הבוס פה. אבל אנחנו שוכחים שאנחנו “הבוס” מעצם היותנו ואחראיים לכל אספקט בחייו. אנו מחליטים מתי ומה הוא יאכל, מתי יעשה צרכים, מתי ישחק, עם מי יפגש ולאן ילך. אנחנו לא צריכים לבסס שום מעמד של שליטה כי אנחנו בפועל, רק חשוב שנשלוט בענווה מסוימת ובכבוד.

מפגשים ועלויות - אילוף כלבים הומני​

ייעוצים ומפגשים לאילוף כלבים וגורים​

רגע לפני שמחליטים איזה תהליך מתאים אנו נקיים יחד פגישת אילוף וייעוץ שבה נכיר ונוכל להבין מה בדיוק אתם צריכים! 

הפגישת היכרות מתאימות לייעוצים ראשונים או חד פעמיים בהם נרצה גם לשוחח וגם לעבוד בצורה מעשית.
ניתן לעשות מפגש כפול חד פעמי גם בתחילת תהליכים או כהדרכה ממוקדת בנושא מסוים.

כמה מפגשים בדרך כלל צריך?
זה מאוד משתנה מכלב לכלב, משפחה למשפחה. בדרך כלל התהליכים שלי מורכבים ממעט מפגשים לטווח ארוך (עם ריווח וליווי מרחוק בין מפגשים). אני נותנת המון ידע ותרגולים בכל מפגש. יש מקרים שתספיק פגישה אחת ויש מקרים שצריך תהליך של 6 מפגשים.

בואו נתחיל בקביעת ייעוץ ראשוני – בחרו את האפשרות המתאימה לכם!

פגישה בזום

280 60 דקות
 • לייעוץ חד פעמי
 • לתהליכים מרחוק
 • לאבחון ראשוני של בעיה

פגישה של שעה בביתכם

380 60 דקות
 • פגישה בבית הכלב
 • לאבחון ראשוני של הבעיה
 • לפתרון בעיות פשוטות

פגישה כפולה בביתכם

600 120 דקות
 • שיחת ייעוץ ארוכה
 • לאבחון בעיות מורכבות
 • משולב עם שיעור ראשון בתהליך
פופולרי

לקוחות ממליצים

מיכל, בנימין ואיתן מוסקוביץ
מיכל, בנימין ואיתן מוסקוביץ
קרא עוד
שני היקרה, רצינו להודות לך על סידרת האילוף המוצלחת שעברנו עם ג'נגו ביחד אתך. פנינו אליך בתחילה כי נודה לנו שיש לך פנסיון לכלבים בבית ,שהומלץ לנו ואז נודה לנו שאת גם מאלפת כלבים ואמרנו לעצמינו, איזה יופי, שני ציפורים במכה. ג'נגו שלנו הינו גור מאד מאד, מאד אנרגטי ושמחנו להתחיל אתך את האילוף ובעיקר לקבל כל כך הרבה כלים כיצד להתנהל אתו ומיוחד איך להבין את שפת הגוף שלו. את היית "המילון" שלנו להבנת ג'נגו. נתת לנו כלים ובעיקר שיעורי בית ומפגישה לפגישה יישמנו את מה שלמדנו ממך. נכון שקשה להפוך גור להיות פתאום ממושמע וצייתן אך עם הכלים הנכונים אפשר להתנהל יותר ברוגע ולהיות יותר סבלניים כלפיו. כיום ג'נגו כבר בן 6 חודשים (קבלנו אותו בגיל 3 שבועות) ואנו רואים את תוצאות המפגשים שלנו, הוא הרבה יותר רגוע, ממושמע ובעיקר שמח!! כמו כן, יצא לנו להשאיר אותו אצלך בפנסיון, וקבלנו אותו בחזרה שמח ומאושר ורגוע וזה כמובן כל מה שבקשנו וקיווינו שיקרה. אנו ממליצים בחום רב לכל בעלי הגורים , להיעזר בכישורייך כדי להקל את החודשים הראשונים בגידול כלבם. הכתבות שאתם שולחים באימייל עוזרים מאד להמשך גידולו. אנו מקווים עוד שנים רבות להיעזר בכם ומודים לכם על העזרה, הנדיבות ובעיקר היחס החם שבו ג'נגו ואנו מתקבלים!!! בהצלחה (בטוחים שתהיה). מאחלים מכל הלב: ג'נגו, מיכל, בני ואיתן מושקוביץ
אתי, קלאודיו וטאז גולדנברג
אתי, קלאודיו וטאז גולדנברג
קרא עוד
לשני הגענו מהמלצות נהדרות שהגיעו ממכרה. והכל היה נכון! שיטת האילוף יעילה מקצועית עדינה ומלאת אהבה לכלב. את טאז אימצנו בגיל שנה בלי ידיעה מה עבר ואיפה היה בתור גור. טאז אנרגטי מאוד, ובטיולים בחוץ זה היה כמעט בלתי אפשרי הוא משך לא הקשיב והריח הכל. הוא כלב מאוד סקרן וחששן (כנראה בשל טראומות מהעבר). לאחר שתי פגישות עם שני טאז כבר החליף איתנו מבטים בזמן ההליכה והבין שאנחנו שם איתו וצריכים ללכת ביחד ולהנות. השינוי היה מדהים! בעזרת התרגולים ששני לימדה אותנו טאזוש הלך והשתפר והרגשנו שהוא ממש נהנה מהתהליך ומהחטיפים והחיזוקים שהוא מקבל. וכך גם אנחנו. היום הוא קשוב יותר ונהנה מכל הוראה, הוא כבר הרבה פחות חששן ומרגיש בטוח גם בגינות כלבים (מספיק לו רק חילופי מבטים איתנו). מיותר לציין שהאהבה של טאז כלפי שני היתה טירוף ובכל פעם מחדש היה מתרגש כל כך מההגעה שלה כאילו היה בת בית.. היחס הרגוע והמתחשב כלפיו זהו דבר ראוי להערצה ! לאחר כמה כלבים שגידלנו במהלך השנים ומספר מאלפים שבהם נעזרנו אין בכלל שאלה: שני מס' 1! אנחנו ממליצים בחום ובאהבה גדולה! הלימוד עם שני= חוויה מעולה לטאז ולנו!
שרה, אילן, אביתר, יואב וסינטה כהן
שרה, אילן, אביתר, יואב וסינטה כהן
קרא עוד
זה התחיל מחיפוש אינטרנטי שהביא אותי לאחד הסטטוסים המדהימים של שני בו היא משתפת אותנו עם בעיות שבעלי כלבים נתקלים בהן. היה לי ברור שלמרות שכלבתנו סינטה עברה פרק ראשון של 'אילוף' בצעירותה אנו זקוקים לעזרתה. מהמפגש הראשון שקבענו ועד האחרון היינו בחוויה לימודית. חוויה כי גם סינטה ציפתה בכיליון עיניים למפגש המהנה. הלימודית נבעה מכך שבכל מפגש ממש למדנו ובעצם קיבלנו כלים שיאפשרו לנו להתמודד עם האתגרים שסינטה הציבה לנו היות ולאף אחד מבני המשפחה לא היה ניסיון קודם בחיים משותפים עם כלב. היום יש לנו את היכולת להבין אולי מה מניע את סינטה (בזכות האבחנה של שני יחד איתנו היה ברור שכל פירור חטיף פשוט ישכנע אותה לעשות מה שנבקש). אנחנו מסוגלים לאלתר ולחשוב על כיוונים/כלים שיאפשרו לנו להקנות לסינטה את ההתנהגות שאנו מצפים ממנה (התנהגות בטיול, לא לברוח, השארות לבד וכו'). העבודה המשותפת (שני גייסה את כל בני המשפחה) והמונחית על ידי שני היא מאתגרת אך יותר מכל מהנה ומביאה לתוצאות מצוינות שכן סינטה של היום היא לא אותה אחת שלפניי. סינטה , אביתר , יואב שרה ואילן.
עדי וחן אלאלוף
עדי וחן אלאלוף
קרא עוד
שני המדהימה!! הגעת לחיינו לאחר שכבר נואשנו לחלוטין, זה היה או שלוקחים מאלף כלבים, או שמחזירים את הכלבה לעמותה ממנה לקחנו אותה. פטל יקירתנו, כלבה כנענית מעורבת, שאימצנו מעמותה, היתה עסוקה בלהרוס את הבית בעיקר, לנבוח ללא הפסקה, לברוח בכל הזדמנות כשמטיילים איתה בחוץ, ועם רמות אנרגיה מטורפות שלא יכולנו לשבת חמש דקות בשקט. הגענו אלייך במקרה, דרך האינטרנט ומיד חזרת אלינו. מאז עברו כמעט חודשיים. השינוי הוא תהומי. בדרכך הנעימה והמיוחדת, הצלחת לגרום לנו להבין את פטל, לתכנן את הפעולות שלנו מראש, לבנות סדר יום לכלבה, ולהביא את הבית למצב של רוגע. בטיולים, רתמה שהמלצת לנו, גרמה לטיולים הרבה יותר רגועים, והיום פטל רגועה הרבה יותר. מה היינו עושים בלעדייך? תודה רבה רבה, עדי וחן אלאלוף
אור, יואב ובוב
אור, יואב ובוב
קרא עוד
מרגע שהכרנו את שני ידענו שכשנאמץ כלב אנחנו נרצה להשתמש בידע המקצועי ובשירותי האילוף שלה. מעבר להיותה בעלת ידע מקיף וניסיון עשיר היא גם נעימה, מדברת בגובה העיניים (לכן גם אם יש לכם ניסיון עם כלבים וגם אם לא היא מושלמת) ובאמת אכפת לה מאוד מהכלב ומהבעלים שלו. שני לימדה אותנו טכניקות ושיטות הפעלה/לימוד פרקטיות שיענו בדיוק על הצרכים שהופיעו עבורנו עם בוב השיצו שלנו. מעבר לכך היא שיתפה אותנו בחשיבה שלה מאחורי כל דבר ועזרה לנו לתעדף את הדברים כדי שנוכל לעמוד בזה במבחן המציאות. גם אחרי מפגש אילוף שני תמיד זמינה ובודקת איתנו איך ההתקדמות ואם יש צורך בעדכון השיטה או בהתאמה נוספת - אינדיבידואלית לבוב. חשוב לזכור שכל כלב הוא שונה ונמצא בנקודת פתיחה שונה ולכן המפגשי אילוף כל כך תורמים כי שני משנה את מה שצריך בהתאם למה שיעבוד לנו הכי טוב עם בוב.
אורית, זוהר ודבש
אורית, זוהר ודבש
קרא עוד
הגענו לשני עם כלבתנו האהובה דבש לאילוף. דבש מיד התאהבה בשני וגם אנחנו. בחיוך,במקצועיות ובנחישות סייעה לנו שני. היא לימדה אותנו לתקשר עם דבש וחיזקה את הקשר ביננו. אילוף ספציפי שביקשנו היה מילת קריאה כדי שדבש תבוא אלינו גם אם יש גרויים בסביבה. תוך שלושה מפגשים מאוד ממוקדים, שיטתיים, מקצועיים וכיפיים המטרה הושגה בהצלחה רבה. שיטת האילוף ההומנית של שני התאימה לדבש ולנו, חיזקה התנהגות חיובית של דבש ועודדה אותה. שני המשיכה ללוות אותנו גם אחרי האילוף להתייעצויות שונות. שני בעלת ניסיון רב, מקצועית, אנושית, אדיבה וקשובה. עד היום אנו נהנים מפירות האילוף של שני וממערכת יחסים טובה, חמה ותקשורתית עם דבש בזכותה. אנו ממליצים בחום רב על שני, וגם דבש מצטרפת להמלצה בכשכושי זנב 🙂
נועה, דני ורוקי
נועה, דני ורוקי
קרא עוד
הגענו אל שני דרך המלצה של חברה, כשהבאנו הביתה גור לברדור מתוק ואנרגטי. לאורך התהליך שני היתה סבלנית מאוד אלינו וגם אל ילדי המשפחה, ובכלל כל ההסברים שלה היו מתוך ראייה כוללת של התנהלות עם כלב ועם ילדים בבית ולימדה את כולנו איך לחיות יחד באהבה וכבוד הדדי. היא מלמדת בצורה מאוד ברורים ועם הסברים מאוד טובים מה עומד מאחורי כל דבר. בסופו של דבר היא גם אימנה אותנו איך לעבוד עם רוקי גם בעתיד (אם נרצה ללמד אותו דברים חדשים) ובאופן עצמאי, כך שבסופו של התהליך גם אנחנו וגם רוקי למדנו צ'יק צ'ק להתאמן ולהמציא לבד תרגילים חדשים. שני גם היתה זמינה לכל שאלה או תהייה זמן רב אחרי שסיימנו את המפגשים. ממליצה בחום!
הקודם
הבא
אילוף כלבים הומני

אופי התהליכים שלי

אילוף כלבים הומני
התהליכים נעשים כולם בגישה הומנית (חיובית, פורס פרי) ללא שימוש בטכניקות אילוף לכלבים הכוללות איום או הפחדה. התהליך נעשה בהתחשבות מקסימלית בכלב ובחוויה שלו וכמובן בפתרון הבעיות אותם אתם חווים איתו. בסופו של התהליך נוצרת דינמיקה אחרת, נעימה ומתגמלת יותר עם שינויים קטנים המופיעים כבר מההתחלה. 
בדרך כלל נתחיל בפגישת אבחון כדי לבדוק את המצב, לקבוע מטרות ולבנות דרך עבודה. יש תהליכים בהם נקבע מפגשים לפי צורך, במקרים אחרים נתחיל תהליך מובנה של מספר מפגשים על פי כמות התוכן שצריך להעביר. אני נותנת המון מידע ותרגילים בכל מפגש ובדרך כלל אין צורך בהרבה מפגשים בשביל לייצר שינוי. ישנם תהליכים ארוכי טווח, בעיקר תהליכים רגשיים שבהם נשלב מפגשים וליווי גם בוואצסאפ.

אילוף כלבים הומני

תהליכי גורים בנויים מ:

 1. מתן כלים להתנהלות יומיומית נכונה עם הגור להקניית הרגלים נכונים לחיים המשותפים.
 2. אימון הגור למיומנויות חשובות – הקשבה, טיול נעים ומנומס, משחק נכון למניעת נשכנות, עשיית צרכים בחוץ, ומה שחשוב למשפחה.
 3. לפי צורך – משמעת בסיסית, הרגלה לגדר, קשב ללא רצועה, טריקים (בשביל ההתפתחות והכיף), טיפול בבעיות מוקדמות כמו חרדה, רכושנות, הרס בבית וכל בעיה אחרת שאתם חווים.

תהליך גורים יכול לנוע בין מפגש הדרכה בודד למספר מפגשים בבית הגור (בין 3-6 מפגשים) או תהליך משולב של מפגשים פרונטליים ושיעורים אונליין.

התהליכים כולם נעשים בגישה הומנית, ללא תיקונים ועונשים ומינימום תסכולים לכולם.

הגור שלכם יהיה גור רק פעם אחת בחייו. זוהי הזדמנות חד פעמית להקנות הרגלים נכונים, ללמד קשב מהרגע הראשון וליצור קשר נכון ללא כעסים.

תהליך גורים יכול לנוע בין מפגש הדרכה בודד למספר מפגשים בבית הגור (בין 3-6 מפגשים) או תהליך משולב של מפגשים פרונטליים ושיעורים אונליין.

התהליכים כולם נעשים בגישה הומנית, ללא תיקונים ועונשים ומינימום תסכולים לכולם.

הגור שלכם יהיה גור רק פעם אחת בחייו. זוהי הזדמנות חד פעמית להקנות הרגלים נכונים, ללמד קשב מהרגע הראשון וליצור קשר נכון ללא כעסים.

ייעוץ בבחירת כלב

הבחירה בכלב המתאים למשפחה תעשה את כל ההבדל בין חיים הרמוניים עם הכלב שלנו לבין כאוס וקושי ומצב שבו הבעיות של הכלב מנהלות את חיי המשפחה. חשוב מאוד לעשות את הבחירה הנכונה תחת השיקולים הנכונים. בין אם זה גור או בוגר, סוג הכלב, מה לחפש מבחינת אופי.

הייעוץ מורכב מפגישה אחת, פרונטלית או בזום שבהם ננתח את אורח החיים שלכם ונבין יחד איזה כלב הכי מתאים לכם ואיך למצוא אותו. נסתכל יחד בקבוצות פייסבוק כדי לאתר את ה״טיפוס״ המתאים שתוכלו לחפש דומים לו. בסוף הפגישה תקבלו ״פרופיל כלב״ כדי שתוכלו לצאת לחיפושים.

לאחר הפגישה תוכלו להמשיך להתייעץ איתי בוואטסאפ ולשלוח לי סרטונים של כלבים פוטנציאליים כדי שאוכל לראות אם יוכלו להתאים.

יש אפשרות לליווי לעמותה או בית גידול במידה וזה מסתדר גאוגרפית ומבחינת הזמן.

קורס אונליין לבעלי כלבים

חשוב לדעת!
כשמאמצים כלב מעמותה, קשה מאוד לדעת באופן חד משמעי איך יהיה האופי שלו בבית. יש כל מיני דברים שניתן לעשות כדי לבחון את האופי הפנימי אבל גם עם ייעוץ ייתכן שהכלב שייבחר לאחר המעבר מהעמותה לבית ישתנה. הייעוץ מפחית את הסיכוי שיגיע כלב לא מתאים.

קורס אונליין לבעלי כלבים

חשוב לדעת!
כשמאמצים כלב מעמותה, קשה מאוד לדעת באופן חד משמעי איך יהיה האופי שלו בבית. יש כל מיני דברים שניתן לעשות כדי לבחון את האופי הפנימי אבל גם עם ייעוץ ייתכן שהכלב שייבחר לאחר המעבר מהעמותה לבית ישתנה. הייעוץ מפחית את הסיכוי שיגיע כלב לא מתאים.

בעיות התנהגות

כשיש לכלב שלנו בעיות התנהגות, זה מוריד משמעותית את איכות החיים של כולנו. בדרך כלל שאנחנו חווים בעיות התנהגות עם הכלב, מדובר בעצם בקושי שהכלב חווה מול העולם והתפקיד שלנו הוא להבין מה הקושי שלו ולמצוא בעיות לפתור לו את הבעיה. כשהבעיה שלו תפתר, בעיית ההתנהגות תצטמצם. כמה תצטמצם? זה תלוי בהרבה מאוד גורמים שונים.

תהליך של בעיות התנהגות מתחיל בפגישת אבחון ראשונית (לפעמים של שעה ולפעמים פגישה כפולה של שעתיים) בהם אני אתחקר אתכם על הבעיה, אראה את הכלב ואעריך את הפוטנציאל של תהליך אפשרי. אנחנו נחליט על מטרות לתהליך ואני אבנה תכנית עבודה אפשרית ואציע לכם תהליך.

נשכנות גורים

רוב התהליכים שלי בנויים ממעט מפגשים וריווח של זמן בין מפגש למפגש.
לפעמים אני אציע תהליך משולב של פגישות פרונטליות לשיעורי זום.
יש מצבים שבהם פגישת האבחון עצמה מספיקה בשביל שאתן לכם כמה שינויים קטנים ותרגולים פשוטים על מנת שהבעיה תפתר.
אני נותנת הרבה מאוד תוכן וידע בכל מפגש ושמחה ללוות בוואטסאפ בין המפגשים.

נשכנות גורים

רוב התהליכים שלי בנויים ממעט מפגשים וריווח של זמן בין מפגש למפגש.
לפעמים אני אציע תהליך משולב של פגישות פרונטליות לשיעורי זום.
יש מצבים שבהם פגישת האבחון עצמה מספיקה בשביל שאתן לכם כמה שינויים קטנים ותרגולים פשוטים על מנת שהבעיה תפתר.
אני נותנת הרבה מאוד תוכן וידע בכל מפגש ושמחה ללוות בוואטסאפ בין המפגשים.

משמעת וטריקים

גם כשהכלב שלנו נפלא, לפעמים אנחנו פשוט רוצים שיקשיב לנו. אנחנו רוצים שילמד התנהגויות שיקלו על החיים שלנו יחד ולפעמים אנחנו רוצים ללמד אותו בשביל הכיף שלנו ושלו.

כלבים מאוד אוהבים ללמוד כשזה נעשה בצורה נעימה. למידה היא התפתחות, יצירתיות, אתגר ומתבלת את היומיום של הכלב בפעילות משותפת שלנו וזמן איכות שלנו. לכלב לא מאוד משנה אם הוא לומד משמעת או טריקים כל עוד כיף לו ללמוד. טריקים זה קצת יותר מעניין משב ארצה וזה ממש כיף לדעת איך ללמד את הכלב מה שאנחנו רוצים שהוא ידע.

דברים אפשריים לאימון

 • משמעת בסיסית
  • שב
  • ארצה
  • השאר
  • למקום
 • הליכה ברצועה רפויה
 • טריקים בסיסיים ומורכבים
 • משחקי חיפוש/ריח
אילוף כלבים

דברים אפשריים לאימון

 • משמעת בסיסית
  • שב
  • ארצה
  • השאר
  • למקום
 • הליכה ברצועה רפויה
 • טריקים בסיסיים ומורכבים
 • משחקי חיפוש/ריח

תהליך כזה יהיה מורכב ממספר מפגשים (תלוי מה וכמה נרצה ללמד) על מנת ללמד אתכם את המיומנויות הנדרשות בשביל ללמד איזה התנהגויות שתרצו גם לאחר התהליך. יחד נלמד כמה דברים בסיסיים לפי מה שנרצה.