החלום שלי הוא שאנשים יוכלו
להסתכל על הכלב שלהם ולדעת,
באותו רגע, מה עובר לו בראש, מה הוא
צריך, איך הוא מרגיש ומה הוא רוצה

מי אני

סלפי עם כלב

היי! אני שני רוזן ואני פה בשם הכלב שלכם

לכלבים יש תרבות עשירה מאוד. התרבות הזו מכילה בין היתר השקפת עולם, ערכים, תפיסת מציאות, שפה, יכולות פיזיות וקוגנטיביות, צרכים ורצונות.

את התרבות הזו הצלחתי ללמוד לעומק בעשור האחרון דרך לימודי אילוף וכלבנות, עבודה בשטח ובעיקר מניהול פנסיון ממש עד שהגיעה הקורונה ונאלצתי לסגור.

לאחר 7 שנים של ניהול פנסיון ביתי אצלי בבית, צפייה בלתי פוסקת בכלבים מתקשרים אחד עם השני ואיתי, מתנהלים בבית, שמחים, חרדים, תוקפניים וכל מנעד הקשת, פיתחתי הסתכלות די מיוחדת על התנהגות כלבית. החיבור בין מנטליות של כלבים למנטליות של תינוקות גרם לי להבין כמה אנחנו דומים וכמה כולנו עמוק בפנים בעצם כלבים. ממש כך. ההבנות האלה עזרו לי להתפתח כבנאדם, להתמודד עם תקופות קשות, להבין את עצמי ולאהוב את עצמי. 

אני מזמינה אתכם להציץ בתובנות שלי, במחשבות שלי ובתכנים שלי, כולם מיועדים לכך שתבינו את הכלב שלכם טוב יותר דרך התרבות השלמה שלו.

כלב מצויר

כי אם תבינו את התרבות,
תבינו את הכלב

איך הגעתי לכאן?

אני מתחילה את לימודי האילוף ב-2011 בבית הספר של אבנר רז ז”ל. טביעת האצבע הראשונה שלי ויציאה מהמטריקס. אני מתחילה להבין שכלבים הם לא מה שחשבתי שהם.

הקורס היה מקיף ומעשיר במיוחד, והתמקד באילוף בגישה מסורתית משולבת ענישה. לאחר מספר תהליכים בגישה זו, הבנתי שעבודה עם כח פחות מתאימה לי וחיפשתי דרכים אחרות, נעימות יותר, לעבוד עם כלבים.

מותג פאפיז
קיקופאפ בישראל

כבר ב2012 נרשמתי להתמחות בבית הספר למרקר טריינינג שם למדתי לראות את הכלבים כשותפים למסע וזנחתי את קונספט המנהיגות.
מאז אני חוקרת ולומדת כלים שונים ומגוונים לעבודה נעימה ללא כח, איום וענישה. הלימודים במרקר היו רק התחלת המסע שלי אל תוך מוחו של הכלב. 

זמן קצר לאחר מכן, פתחתי את העסק והפנסיון שלי והתחלתי באמת להבין מה זה כלבים.

קידת משחק אנימציה

מה למדתי מ7 שנים של ניהול פנסיון?

לחיות בתוך פנסיון כלבים זה כמו לגור בבית מלון של סינים. רק בלי החדרים. הם באים והולכים ובין לבין הם חיים איתי, אוכלים איתי, ישנים איתי. מאות של סינים חולפים בבית מדי שנה. זה בלתי נמנע ללמוד לעומק את השפה והתרבות שלהם. לכן יש לי בטחון בהבנה שלי. עם השנים למדתי להבין סינית. אה סליחה, כלבית.

לצערי הרב, בעקבות הקורונה נאלצתי לסגור את הפנסיון ועכשיו, שנתיים אחרי פתחתי אותו מחדש במיקום אחר.
התקופה של הפנסיון הייתה כמו פרק יפייפה בחיים שלי, זה היה בית הספר הטוב ביותר ללימוד כלבים ומפה אני צומחת להפיץ את ההבנה הזו לבעלי כלבים סקרנים שרוצים להבין את הכלבים שלהם ברמה גבוהה

הפנסיון החדש שלי ממוקדם בישובי גדרות, בית פרטי עם חצר ע-נ-ק-י-ת, אשמח לארח את הכלב שלכם במידה שהוא מתאים. אפשר ליצור איתי קשר בוואטסאפ

למדתי תקשורת כלבית מהמומחים האמיתיים

כלבים משחקים

זכיתי ללוות מאות גורים שונים מהגורות לבגרות

גור חמוד

נתתי להם תחושה
של בית ובטחון

כלבים על הספה

חוויתי בתוך ביתי כל
בעיית התנהגות אפשרית

כלב הורס את הבית

צפיתי בהם משחקים
שעות על גבי שעות

כלבים משוכים צעצוע

ראיתי מאות תהליכי הכירות
בין כלבים שונים 

מפגש בין כלבים

כל לילה מסיבת שינה אצלי במיטה, כולם מוזמנים!

כלבים על המיטה

הם סיפקו לי את הרגעים הכי מצחיקים שהיו לי

ערימת ברניז

גם אותם איבדתי
קאיה ז”ל

מלינואה מבוגר

מלבד הפנסיון עסקתי בעשור האחרון באילופים פרטיים בבית הלקוח, פיתחתי והעברתי קורסים, סדנאות והרצאות למבוגרים וגם קייטנות נפלאות לילדים (שאוהבים כלבים).
אני משקיעה המון בהשכלה שלי עם התמחויות שונות ואף סמינרים בחו”ל כדי להרים את התהליכים שלי ולרכוש כלים להתמודד עם כמה שיותר מקרים. הקמתי גם קהילה מדהימה בפייסבוק שמהווה עבורי צינור להעברת ידע, שיתוף, ייעוץ ותמיכה. הצטרפו לקהילת מדברים כלבית!

שני רוזן

ומה עכשיו?

אני מגשימה את החלום שלי…

פתחתי בית ספר אונליין לבעלי כלבים, בית הספר ״מדברים כלבית״ המכיל קורסים, סדנאות וסמינרים נפלאים להבנת הכלב. בשילוב עם הפנסיון ועם האילופים שאני עושה, אני מקדישה את רוב זמני בלבלות עם כלבים וללמד אנשים מה זה בכלל כלב.

מוזמנים להציץ בבית הספר ולראות אם יש שם תכנים שיכולים לעניין אתכם.

לבית הספר ״מדברים כלבית״ אונליין